Krušné hory
 
Krušné hory

Klínovec - Krušné hory

Klínovec je největší lyžařské středisko v Krušných horách položené v nadmořské výšce 1244 m. Nachází se v blízkosti hranic s Německem. Ski areál poskytuje tratě všech druhů obtížnosti, které jsou denně upravovány. Pravidelné večerní lyžování s parkováním pro 500 vozů.
Skiareál Plešivec Krušné hory

Plešivec

K dispozici je dvanáct kilometrů upravovaných a 100% technicky zasněžovaných sjezdovek všech úrovní. Široké sjezdovky od 50 do 80 metrů, nejdelší má 4,2km. Večerní lyžování je každou středu, pátek a sobotu od 18:00 – 21:00.
Skiareál Fichtelberg Krušné hory

Fichtelberg - Erzgebirge

Fichtelberg je s výškou 1214 metrů nejvyšší horou německé části Krušných hor. Společně s Klínovcem tvoří veliké lyžařské centrum zimních sportů v Krušných horách. Fichtelberg nabízí více jak 13 km sjezdových tratí.
Skiareál Klíny Krušné hory

Zimní středisko Klíny

je umístěné ve východní části Krušných hor, vzdálené pouhých 6 km od Litvínova. V areálu jsou běžecké tratě, čtyři sjezdovky 100% technicky zasněžované, čtyřsedačková lanovka, 3 lyžařské vleky, osvětlený snowpark, půjčovna lyží a snowboardů.
Krušnohorská magistrála

Krušnohorská magistrála

vás provede po hřebenech Krušných hor. Začíná u vodní nádrže Skalka u Chebu a vede přes Františkovy Lázně, Vojtanov, Luby, Kraslice, Abertamy, Boží Dar, Loučnou, Cínovec až po Sněžník. Magistrála nabízí bezpočet odboček k přírodním i kulturním zajímavostem.
Koupání Krušné hory

Wellness a lázeňské procedůry

můžete získát při pobytech v Krušných horách. Dopřejte si nejrůznější masáže, koupele, navštívte solárium nebo radonové lázně zaměřené na léčbu pohybového ústrojí. Lázeňské procedury v lázních Jáchymov nebo Karlových Varech.
Ubytování Krušné hory

Ubytování a ubytovací služby

Krušné hory poskytují velké možností ubytovacích kapacit. Disponují nepřeberným množství hotelů, penzionů, chat, chalup a apartmánů.
Ubytování Krušné hory

Centrální Krušnohoří

Krušnohorský trojúhelník: Ostrov - Hroznětín - Jáchymov - Mariánská - Plešivec - Abertamy - Pernink - Horní Blatná - Boží Dar - Klínovec.
Houbaření Krušné hory

Houbaření na horách

Houbaření v Krušných horách a lokality sběru.
Klínovec - Krušné hory Klínovec
Plešivec - Krušné hory Plešivec
 
Fichtelberg - Krušné hory Fichtelberg
 
Zadní Telnice- Krušné hory Zadní Telnice
Klíny - Krušné hory Klíny
 
 
Naučné stezky - Krušné hory Naučné stezky
Božídarské rašeliniště - Krušné hory
Božídarské rašeliniště
 
batoh

Batohy, cestovní tašky, kufry

Velká nabídka všech typů batohů,
pro město, školu, výlety.
 
Chata Borůvka - Mariánská

Chata Borůvka - Mariánská

Nabízí dva apartmány se čtyřmi lůžky s možností přistýlek. Celková kapacita 12 lůžek
Ubytování od: 350 Kč
 
 

 

TOPlist Info Krušné hory © leden 2020, Kontakt